نشست روش‌های اجرایی تفاهم‌نامه هنرستان‌های جوار کارخانه – دوشنبه شانزدهم مرداد ماه 1402

خانم شریف‌الحسینی (مدیر عامل مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای):
۱. سپاس از همراهی‌های معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌و‌پرورش خراسان رضوی در مورد توسعه و ترویج آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای
۲. نیاز داریم تا فرایند و روش کار اجرای آئین‌نامه هنرستان‌های جوار کارخانه را طرح‌ریزی کنیم و نسبت به عملیاتی کردن ارتباط بین ۱۲ هنرستانی که تفاهم‌نامه جوار کارخانه دارند، با صنعت هم‌فکری شود.
۳. ارتباط بین رشته‌های مشخص شده در هنرستان‌های هدف با کارخانه‌ها باید ایجاد شود تا مدیر و معاون فنی این هنرستان‌ها با جدیت این طرح را دنبال کنند.

آقای رضایی (معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌و‌پرورش خراسان رضوی):

۱. مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای یک سرمایه ارزشمند برای خراسان رضوی و کشور است. مجمع، مصداق واقعی کار و عملکرد جهادی و تلاش برای شکل‌گیری عدالت آموزشی است.
۲. از نقش‌آفرینی مؤثر و ارزشمند مجمع در المپیاد شایستگی محور، المپیاد فرش و برگزاری دوره‌های مطلوب و کارآمد ضمن خدمت ویژه هنرآموزان سپاس‌گزاریم و به دنبال ادامه این همکاری و همراهی هستیم.
۳. گردهمایی مدیران هنرستان‌های کشاورزی سراسر کشور در روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد.
۴. خراسان رضوی تعداد ۲۳ طرح را به “جشنواره الف‌تا” معرفی کرد و ۱۶ طرح در کشور پذیرفته شد و مدیر هنرستان کشاورزی شهید یوسفی (جناب آقای مهندس رشیدنیا) به عنوان تنها هنرستان کشاورزی کشور در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.

۵. به دنبال آن هستیم که مراسم افتتاحیه برای شروع به کار هنرستان‌های جوار کارخانه به صورت وبینار داشته باشیم تا اهداف و رویکردها را بیان کنیم. مسائل و مشکلات را بشنویم و رابطین بتوانند نقش‌آفرینی نمایند.
۶. می خواهیم دوره توانمندسازی مدیر و عوامل اجرایی هنرستان‌های جوار کارخانه برگزار کنیم تا همراهی و هماهنگی بیشتری ایجاد شود.
۷. نشستی در روز یکشنبه ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۲ برای هماهنگی و روش اجرای هنرستان‌های جوار کارخانه خواهیم داشت تا بتوانیم تعامل بیشتری پیدا کنیم.
۸. به دنبال برگزاری جشنواره شایستگی محور ویژه هنرآموزان در خراسان رضوی در حداقل‌ چهار رشته تخصصی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *